
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Interface | LIN |
| Operating Supply Voltage | 5 V to 18 V |
| Max Supply Voltage | 18 V |
| Min Supply Voltage | 5 V |
| Logic Function | Transceiver |
| Number of Drivers | 1 |
| Number of Receivers | 1 |
Stock: 3510
Distributors
pcbx
Unit Price$0.31290
Ext.Price$0.31290
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.31290 | $0.31290 |
| 10 | $0.30093 | $3.00930 |
| 25 | $0.30082 | $7.52050 |
| 50 | $0.30071 | $15.03550 |
| 100 | $0.30060 | $30.06000 |
| 300 | $0.30049 | $90.14700 |
| 500 | $0.30038 | $150.19000 |
| 1000 | $0.30027 | $300.27000 |
| 3000 | $0.30016 | $900.48000 |
| 5000 | $0.30008 | $1500.40000 |
